Istorija

1993 m.
Įkurta UAB „Bukrita“. Pagrindinė įmonės kryptis - radioelektronikos prietaisų, pagristų mikroprocesoriais, konstravimas ir gamyba. Darbuotojų pagrindą sudarė buvę mikroelektronikos mokslinio gamybinio susivienijimo "Vilniaus Venta" inžinieriai.

1998 m.
Įmonėje sukurtas reaktyvinės galios kompensavimo įrenginių valdymui specializuotas valdiklis dirbantis nuo informacijos gaunamos iš elektros energijos komercinės apskaitos skaitiklių. Pradėti gaminti ir diegti į eksploataciją reaktyvinės energijos kompensavimo įrenginiai. Įmone užsitikrino  lyderio pozicijas rinkoje.

1999 m.
Sukurta ir pradėta realizuoti trijų matmenų lazerių spindulių valdymo kontroleris, leidžiantis tiksliai valdyti nuo 1 iki 3 žingsninių variklius - naudojamus lazerių valdymui trijų koordinačių sistemoje ir kt.
 
2000 m.
Pradėdama projektuoti, gaminti ir diegti į eksploataciją automatines valdymo sistemas paremtas CPU valdikliais, elektros paskirstymo spintos ir variklių valdymo centrai.

2002 m.
Gautas LR aplinkos ministerijos atestatas Nr.1949 suteikiantis teisę statinių kategorijoje: ypatingi statiniai atlikti statinio dalies projektavimo ir statybos darbus elektrotechnikos iki 10kV, valdymas, automatizavimas, nuotolinis ryšys, apsauginė ir gaisrinė signalizacija, įrenginių paleidimas ir derinimas.

2004 m.
Pradėti kompleksiniai darbai elektros, automatikos, silpnų srovių, procesų vizualizavimo (SCADA) sistemų projektavimo, gaminimo ir įdiegimo į eksploataciją naujos statybos ir rekonstruojamuose objektuose.

2008 m.
Plečiama veikla, - įkuriamas ŠVOK padalinis, pradėdama projektuoti šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo, šilumos gamybos ir tiekimo sistemas, katilinės.

2012 m.
UAB „Bukrita“ tapo UAB „Arginta group“ įmonių grupės nare. Plečiama veikla serijinių technologinių įrenginių elektros ir automatikos įrengime, pradedama eksportuoti paslaugas į užsienio rinkas, įmonė persikelia į naujas patalpas Molėtų pl.73, Vilnius.

2015 m.
Plečiama veikla atsinaujinančios energetikos srityje, pradėdami vystyti atsinaujinančios energetikos projektai, projektuojamos bei  įrenginėjamos saulės jėgainės.

© UAB Bukrita

Tel.: +370 5 271 2209